798 631 027
Najbardziej cieszy nas
Twój uśmiech

O nas

Wieloletnie doświadczenie

Gabinet stomatologiczny Creo dent został założony już pod koniec lat 50 – tych zeszłego stulecia. Należał on wówczas do nielicznych w Warszawie.
Od samego początku istnienia nasz gabinet cieszy się nie słabnącym uznaniem pozyskując szerokie grono stałych pacjentów. Przez wszystkie te lata z pasją kontynuujemy rodzinną tradycję stomatologiczną.

Laboratorium protetyczne

Korzystamy w pełni z wyposażonego laboratorium protetyki dentystycznej, stosującego najbardziej zaawansowane technologie i materiały w systemie CAD-CAM.

Bliski kontakt gabinetu stomatologicznego z laboratorium pozwala na bezpośrednią współpracę, wspólne konsultacje, umożliwiające perfekcyjne wykonywanie prac protetycznych u naszych pacjentów.

Stomatologia rodzinna

Specjalizujemy się w leczeniu zarówno dorosłych jak i dzieci. Naszym pacjentom, dużym i małym, zapewniamy profesjonalne i interdyscyplinarne leczenie zgodnie z ostatnimi osiągnięciami stomatologii. Gwarantujemy Państwu miłą obsługę oraz zindywidualizowane i bezbolesne leczenie. Naszym priorytetem jest opieka stomatologiczna na najwyższym poziomie zapewniająca naszym pacjentom komfort i bezstresowe leczenie.

Nasz zespół

Lekarz stomatolog Barbara Żochowski

Współwłaściciel gabinetu stomatologicznego Creodent. Już od najmłodszych lat wiedziała, że chce być lekarzem stomatologiem. Ukończyła Akademię Medyczną w Warszawie. Dyplom lekarza stomatologa uzyskała w 1987 Roku. Wykonuje zabiegi z zakresu: stomatologii zachowawczej, protetyki, stomatologii dziecięcej, chirurgii stomatologicznej oraz zabiegi endodontyczne. Jej pasją jest protetyka – dziedzina, w której nieustannie się szkoli i podnosi swoje kwalifikacje. Uczestniczka licznych kursów, szkoleń i zjazdów w Polsce i za granicą.

Oprócz doświadczenia zawodowego posiada wiele ciepła, cierpliwości i empatii dla swoich Pacjentów, czym zaskarbia sobie zaufanie zarówno dorosłych, jak i najmłodszych pacjentów.

Licencjonowany Technik dentystyczny Tomasz Żochowski

Współwłaściciel gabinetu stomatologicznego Creodent. Ukończył Akademię Medyczną w Warszawie. Kierunek: zdrowie publiczne, specjalizacja: techniki dentystyczne. Przez 10 lat pracował w laboratoriach protetycznych w Niemczech i Kanadzie. W Creodent zajmuje się protetyką. Jego pasją są prace wykonywane z porcelany. Uczestnik licznych kursów i szkoleń w kraju i za granicą z zakresu protetyki.

Dr n.med. Zygmunt Stopa

Specjalista chirurgii twarzowo – szczękowej. Absolwent Akademii Medycznej w Warszawie.

Adiunkt na Wydziale Lekarsko – Dentystycznym WUM. Stale doskonali swoją wiedzę i umiejętności, uczestnik kilkudziesięciu kongresów, zjazdów, szkoleń i sympozjów w kraju i za granicą.

  KONTAKT  

Zostań naszym fanem
na Facebooku
04-284 Waszawa
ul. Liwiecka 8

tel. 798 631 027
Od poniedziałku do czwartku
14:00 - 19:00     
©2018 Copyright Creodent. All rights reserved. Designed by Creo Mind